člen skupiny

Infolinka 7 dní v týdnu, volejte kdykoliv

O nás

PŮSOBÍME NA TRHU JIŽ 13 LET

Za dobu našeho působení jsme získali obrovské zkušenosti a přehled o fungování trhu na celorepublikové úrovni. Sami jsme osobnostně i profesně hodně vyrostli a často díky metodě pokus-omyl jsme se dostali až tam, kde nyní jsme.

KDO JSME

Na realitním trhu se pohybujeme už od roku 2007, kdy jsme začali pracovat jako řadoví makléři. Díky našim vášním pro reality jsme se postupně dostávali v našich kariérách výš a výš – nejprve jsme založili své vlastní menší realitní kanceláře a po čase jsme se dostali do čela velkých zavedených realitních kanceláří. Díky získaným zkušenostem, se zejména Vladimírovi, otevřely dveře také do vedení renomované developerské společnosti a pomyslným vrcholem v jeho kariéře bylo založení vlastní developerské společnosti. Ondřejova minulost byla mj. spjata s vedením finančně poradenské společnosti a později lead generátorem v oblasti hypoték, ke kterému se velmi brzy přidal webový portál Expresnivykup.cz

NAŠE FILOZOFIE

Mrzí nás, že obor realitního zprostředkování nemá stále moc dobré renomé, i když chápeme proč to tak je. Sami máme proti fungování trhu řadu výhrad a víme, že to jde i jinak a lépe. Proto se snažíme neustále přicházet s novými nápady, jak trh s realitami posouvat neustále vpřed. Jednou z těchto snah je i založení Expresnivykup.cz – platformy, v rámci které, jako návštěvník zadáte poptávku po okamžitém prodeji/výkupu své nemovitosti a my ji od Vás okamžitě koupíme.

Okamžitý výkup nemovitostí byl ještě donedávna službou, která byla zpravidla určena pro lidi, kteří se dostali do finančních problémů a potřebovali tudíž rychle prodat svou nemovitost.

Bohužel, potřeba rychlého prodeje byla často vykoupena značným diskontem, který si tehdejší kupec naúčtoval. Jinými slovy, nemovitosti byly vykupovány často za 50 nebo např. 60 % tržní ceny, a to ještě za často podivných smluvních podmínek. Proto jsme na trh vstoupili s Expresnivykup.cz, abychom trh s výkupy narovnali a posunuli ho na úroveň dnešní doby.

PRO KOHO JSOU NAŠE
SLUŽBY URČENY

Naše služba je určena pro kohokoliv, kdo potřebuje rychle prodat svou nemovitost a nemá buď čas na prodej prostřednictvím realitní kanceláře nebo se zkrátka prodejem nechce vůbec zaobírat. Pro takové případy jsme tu my, se službou okamžitého prodeje/výkupu Vaší nemovitosti, za kterou Vám zaplatíme okamžitě 90 % z reálné tržní ceny stanovené na základě odhadu. Více o tom, jak naceňujeme nemovitosti ZDE. Vykupujeme byty, rodinné domy, činžovní domy, chaty, chalupy, stavební pozemky, ornou půdu či trvalý travní porost. Dále jsme schopni vykoupit nemovitosti s exekučními dluhy a jinými omezeními, nemovitosti se zástavním právem banky či nebankovního subjektu, nemovitosti majitele v insolvenci nebo v dražbě.

„UŽ NEMUSÍTE ČEKAT NA KUPCE, TÍM JSME MY.“

Pakliže pro klienta nebude zajímavá nabídka okamžitého odkupu za 90 % tržní ceny, naši makléři z MAXIMA REALITY zprostředkují prodej standardní cestou, při které však nelze garantovat doba, do kdy se nám podaří Vaši nemovitosti prodat. Například byty se nám ale daří prodávat v průměru za 43 dní. Více o povaze našich služeb ZDE.

BUĎTE SI JISTI, ŽE AŤ UŽ VE ZVOLENÉ VARIANTĚ OKAMŽITÉHO VÝKUPU NEBO ZPROSTŘEDKOVÁNÍ, UDĚLÁME PRO PRODEJ VAŠÍ NEMOVITOSTI ÚPLNÉ MAXIMUM.

ING. VLADIMÍR ZUZÁK

ING. VLADIMÍR ZUZÁK

ŘEDITEL MAXIMA REALITY, S.R.O.